Lokalizacja

Do Rynku Głównego, czyli ścisłego centrum Starego Miasta jest jedynie 400 m, a 8 minutowy spacer zaprowadzi Państwa do dzielnicy Kazimierz – tętniącej wieczornym życiem historycznej żydowskiej dzielnicy miasta.

Dla gości podróżujących pociągiem dobrą informacją jest położenie apartamentów względem stacji Kraków Główny – to zaledwie 12 minut na nogach. Apartamenty są doskonale skomunikowane z wszystkimi atrakcjami miasta. Kilka metrów od wejścia do kamienicy znajduje się przystanek tramwajowy. Nie znajdziecie Państwo w Krakowie bardziej atrakcyjnej lokalizacji.

Parking

W okolicy apartamentów można znaleźć miejsce do zaparkowania przy ulicy, gdzie w weekendy oraz w godzinach nocnych parkowanie jest bezpłatne. W niewielkiej odległości od apartamentów znajduje się również całodobowy parking strzeżony.

 

Transport

Jeżeli potrzebujesz transportu z lub na lotnisko napisz do nas na adres: camera.happy.krakow@gmail.com. Jeśli chcesz zwiedzić lokalne atrakcje i szukasz sposobu dotarcia na miejsce lub biletu wstępu wejdź na stronę https://discovercracow.com/?partner=camerahappy i z łatwością dokonasz rezerwacji.